Posted by admin On Czerwiec - 23 - 2017 Komentowanie nie jest możliwe

Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z osiąganiem satysfakcji w pożyciu intymnym spowodowany zmianami albo deformacjami zewnętrznych narządów płciowych lub, ze względów estetycznych, masz ochotę zmienić kształt okolic płciowych – ginekologia estetyczna ma dla Ciebie szereg propozycji, które w łatwy sposób usuną te bolączki oraz wydatnie polepszą komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany bywa w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser może być używany też w przypadku wielu innych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego zabiegu i sposób jego dopasowania do indywidualnej sytuacji ustalane są w trakcie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Efekty leczenia potrafią przerosnąć założenia, ponieważ powoduje on powrót prawidłowego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa odczuwanie przyjemności seksualnej oraz zmniejsza problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w zasadzie niedokuczliwa oraz bardzo sprawna, Etap gojenia, względem klasycznych metod jest bardzo króciutki, a dyskomfort z tym związany – nieduży.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki wywołuje obkurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – wspiera normalne funkcjonowanie naszego układu moczowego.

Efektem jest odzyskanie komfortu funkcjonowania oraz psychologicznej trwałości, a także radości życia.

Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych czynności.

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące problemy w czerpaniu satysfakcji w stosunkach płciowych? Chciałabyś poprawić estetykę warg sromowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem wyglądu Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi usunąć Twoje bolączki, które do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekolog Estetyczny Wrocław

Zobacz także:

Comments are closed.