Posted by admin On Czerwiec - 7 - 2017 Komentowanie nie jest możliwe

Hurtownia medyczna to miejsce, gdzie każda jednostka ochrony zdrowia – poczynając od niewielkich gabinetów, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, może zapewnić sobie niezbędne materiały i sprzęt, jakie używane są w typowej interakcji z  osobami potrzebującymi pomocy lekarskiej.

Kupującym dla produktów oferowanych przez sklepy medyczne mogą być zarówno lekarze każdej z branż, a także położne, salowe, rehabilitanci, dentyści, jak również weterynarze. Każdego hurtownia materiałów medycznych wspomaga w pracy oferując dobrej jakości, najlepsze materiały medyczne i specjalistyczne meble medyczne.

Co jest możliww znaleźć w sklepie medycznym? Oferta obejmuje produkty z kilkunastu medycznych dziedzin, jakie obejmują nie tylko materiały dotyczące tematów ogólnych, ale także środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Centrum akcesoriów i sprzętu dla medycyny zaopatruje również laboratoria medyczne, oferując szeroką gamę materiałów i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z firm, których towary są oferowane to np. Menzel Glaser, Cormay i Alpha Diagnostics.

Hurtownie medyczne oferują produkty, które zaopatrują również centra rehabilitacji oferując meble, towary z zakresu ciepłolecznictwa, asortyment hydroterapii oraz pomoce dla niepełnosprawnych i inne.

Sekcja dotycząca radiologii w hurtowni ma w ofercie sprzęt dla gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, odczynniki, jak również bobixy.

Z innej strony akcesoria i sprzęt dentystyczny, jaki oferuje sklep, to aż 8 000 produktów dedykowanym dla dentystów, ortodontów i pomocy stomatologicznych. Wszystkie produkty importowane są od renomowanych producentów, wśród nich są między innymi: Melag, Nordiska, Microbrush. W ofercie znajduję się też produkty polskie, producenci takich produktów na przykład Zhermapol lub Tzmo.
Oferowane produkty takie jak materiały jednorazowego użytku takie jak kompozyty oraz masy wyciskowe; materiały tymczasowe, znieczulenia, narzędzia endodontyczne jak również różnego typu masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany powyżej krótki zarys oferty hurtowni materiałów medycznych to tylko niewielka część wszystkiego, co można znaleźć nie tylko w punktach sprzedaży, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, i w sklepie internetowym.

Sprawdź ofertę
 Akcesoria medyczne

Zobacz także:

Comments are closed.